PONEDELJEK
23
September

Program predstav v Prešernovem Gledališču


Natisni
Pošlji
Oceni








































































01.03.


D. Muck: BLAZNO RESNO SLAVNI (19.30)


02.03.


D. Muck: BLAZNO RESNO SLAVNI (19.30)


03.03.


J. in W. Grimm, P. Polak: RDEČA KAPICA; sobotna matineja, od 3. leta dalje (10.00)
G.Strniša: ŽABE (19.30) 


10.03.


P. Stare: TAKE LJUDSKE; Sobotna matineja, od 4. leta dalje (10.00)


13.03.


S. Rakef: DOM (19.30)
D. Jančar: KLEMENTOV PADEC (19.30)


14.03.


S. Rakef: DOM (19.30)


15.03.


S. Rakef: DOM (19.30)


16.03.


S. Rakef: DOM (19.30)
Mladi in teden slovenske drame: Ustvarjalne delavnice in predstavitev knjige MUCA COPATARICA Ele Peroci (10.00, 10.45 in 11.15) "37. TSD" 


17.03.


V. Peška: KAKO JE ŠLO JAJCE NA POTEP; sobotna matineja, od 3. leta dalje (10.00)
SLOVESNA OTVORITEV 37. TEDNA SLOVENSKE DRAME in razglasitev nominirancev za Grumovo nagrado (19.30) "37. TSD"
S. Rakef: DOM (PREMIERA) "37. TSD"


18.03.


Predstavitev dramskih delavnic s Sunčico Milosavljević (18.00, v foayerju) "37. TSD"
I. Lovrič, G. Strniša: MNEMOSYNE, komorna opera (19.30, tekmovalni program) "37. TSD"


19.03.


E. Hrvatin: PUPILIJA, PAPA PUPILO PA PUPILČKI (19.30, tekmovalni program) "37. TSD"


20.03.


T. Grom: BRUTO (19.30, spremljevalni program) "37. TSD"
B. Pahor: SPOPAD S POMLADJO (19.30, spremljevalni program) "37. TSD"


21.03.


Jaša Koceli: ODTENKI (19.30, spremljevalni program) "37. TSD"
G. Strniša: ŽABE (19.30, tekmovalni program) "37. TSD"


23.03.


Dan nominirancev: Bralne uprizoritve odlomkov besedil, nominiranih za Grumovo nagrado 2007 (19.30) "37. TSD"


24.03.


M. Javšnik: MEDENI MESEC; Sobotna matineja, od 3. leta dalje (10.00)
T. Kosi: TO TI JE LAJF (19.30, tekmovalni program) "37. TSD"


26.03.


S. Fišer: PRIHODNJE, ODHODNJE (19.30, tekmovalni program) "37. TSD"


27.03.


M. Zupančič: RAZRED (19.30, tekmovalni program) "37. TSD"


28.03.


Predstavitev dramskih delavnic z Janom van den Boschom (19.30) "37. TSD"


29.03.


D. Zajc: GRMAČE (19.30, mednarodni program) "37. TSD"


30.03.


M Bulc: ZADNJA EGOISTIČNA PREDSTAVA (19.30, spremljevalni program) "37. TSD"


31.03.


A. Lindgren, K. Aulitisova: PIKA NOGAVIČKA; Sobotna matineja, od 3. leta dalje (10.00)


01.04


Sklepna slovesnost, podelitev nagrade Slavka Gruma, Šeligove nagrade, Grun - Filipičevega priznanja in nagrade občinstva (19.30) "37. TSD"


22.03.


G. Strniša: ŽABE (19.30, tekmovalni program) "37. TSD"



Spletna stran:  http://www.pgk.si/

Organizator:  Prešernovo gledališče Kranj

TERMINI:














Prireditev vstavil: LTO Kokra Kranj (Kristina Sever)
Dne: 1.3.2007 13:38:00

Pošlji prijateljem
E-pošta pošiljatelja:  
E-pošta prejemnika:  
Sporočilo: