NEDELJA
25
Junij

Tedenski koledar prireditev


NEDELJA 25.6.2017
Prireditve:
10:00  Igralnica za majhne in velike Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž
Rotovški trg 6 2000 Maribor 
11:00  Osnove risane animacije Galerija Velenje
Titov trg 5 3320 Velenje 
13:00  Predstavitev vinske ponudbe kleti "GORIŠKA BRDA" Modrijanov mlin
Jamska cesta 30 6230 Postojna 
13:00  Petkov program za upokojence v Muzeju pošte in telekomunikacij Tehniški muzej Slovenije-Muzej pošte in telekomunikacij v Polhovem Gradcu
Polhov Gradec 61 1355 Polhov Gradec 
14:00  Knjižnica tete Rose vabi MISC Infopeka
Ob železnici 8 2000 Maribor 
16:15  Rekreacija za malčke  
17:00  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW KC Pekarna
0  
18:00  Nočno kopanje v MTC Fontana Fontana - Medicinsko termalni center (MTC Fontana)
Koroška cesta 172 2000 Maribor 

Razstave in zbirke
Virtualni Muzej Ljubljanski grad
1000 Ljubljana 
Mini teater  
Jezikovne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Kreativne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Šport in rekreacija MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Plesne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Ogled kozolca toplarja in kulturno etnološke zbirke Kozolec "Toplar" pri motelu Erazem
Belsko 6230 Postojna 
Nedeljsko vodenje po Štanjelu Turistično informacijski center Štanjel
Grad Štanjel 6222 Štanjel 
OBISK GROFOVE JAME  
ŠOLA LIČENJA  
Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša  
KONCERT HARI MATA HARI  
Miss Casino Kogno 2006  
Parni Valjak - unplugged  
Razstava nakita iz afriškega in beneškega stekla  
brezplačni tečaj salse in ples zares  
PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu Muzej Velenje
Ljubljanska 54 3320 Velenje 
Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju) Kavčnikova domačija v Zavodnjah
0  
Muzej premogovništva Slovenije  
Spominska soba na Graški Gori Graška Gora
0  
Začetki Mariborski grad
Grajska ulica 2 2000 Maribor 
Brezplačno predavanje in predstavitev Praktikuma intuicije "Čudoviti svet energij"  
Multimedijska zabava  
Umetniški projekt  
4. abonmajski koncert »Komornega cikla«  
Program predstav v Prešernovem Gledališču  
LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Knjižna razstava: Med pogledom in besedo  
Proslava ob državnem prazniku - dan upora proti okupatorju  
1. MAJSKI POHOD NA PEČKE  
USTVARJALNE DELAVNICE ZA OTROKE  
Razstava plakatov: Ob 10. obletnici Slovenskih dnevov ...  
Na poti do olimpiade 2008  
Razstava Leta potovanj  
Mednarodna potujoča razstava gotske arhitekture Sredozemlja  
Program PD Iskra Kranj  
Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije  
25. tradicionalna kranjska noč  
SKAVTSKI STEG SLOV. BISTRICA1 - LUKEC  
NANA prevajanje in izobraževanje  
(ni vpisanih prireditev) Občina Rače-Fram
0  
Program - Vedi  
Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake Galerija Petrina
Slovenska ulica 31 2000 Maribor 
razstava slik Jurija Mikuletiča  
TEČAJI LIČENJA  
Glasboskop: RAD BI BIL … GLASBENI PRODUCENT  
Ogled poletov v Planici  
Glasbeni tematski večer  
Večerna mednarodna pisarna  
Ekskurzija: X-PLOSION OF FUN v Kranjski gori  
Kuharske delavnice: Mehiška kuhinja  
Računalniški kotiček  
PERPETUUM JAZZILE  
Predstavitev in vodena degustacija vinske hiše Joannes Protner  
Paintball  
Potopisni večer: Togo in Burkina Faso  
Potopisni večer: Tajska  
Filmski večer: Madagaskar  
Glasbeni tematski večer  
Potopisni večer: Blišč in beda Indije  
Ekskurzija: Electronic Carnival 2008  
Računalniški kotiček: zasebnost na internetu  
Foto predavanje, delavnica  
Glasboskop  
Retorika in javno nastopanje  
Lovro Inkret: Obdobje abstraktnega 1997-2008  
Teden mladih 2008  
Koncert ženske vokalne skupine Vinika in KPZ Mysterium Kranj  
Koncert: Rebeka Dremelj, Karma, Magnifico  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Mariborski oktet: 35 let  
VENERINA POT: KOVAŠKI ŠMAREN V KROPI  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Klub študentov Kranj teče  
Koncert ob zaključku počitnic  
USTVARJALNE DELAVNICE  
ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV Pragersko
0 Pragersko 
Pesniški vrtiljak - tekmovanje v veščinah interpretiranja lastne poezije  
Teest  
Teest2  
Teest5  
Teest  
Teest2  
Kviz za učence 6. razreda, 2. stopnja – »KRAS Z IGRO SKOZI ČAS«  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Smučarski tek  
Domovanja knjižnice  
Tekmovanje v preskakovanju ovir za Pokal Slovenije  
NIHAD NINO PUŠIJA, Bosna/Nemčija Fotografska razstava »Parno Gras / Beli Konj  
Federico García Lorca: Hiša Bernarde Alba  
Marko Grobler: kantavtorski koncert  
Križarjenje z Manco Košir  
Tadej Vindiš: Avtoportret  
Zoran Mušič: Podobe Maribora  
brezplačno predavanje Človek na duhovni poti - igra samospoznavanja  
Gostinsko turistični zbor Slovenije  
Maister v Univerzitetni knjižnici Maribor: zbrano in izbrano  
MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
Ples BITI  
Miha Štrukelj: Maribor  
Jurjevanje 2010  
MojaUstvarjalnica Maribor: Likovna šola za odrasle  
Leteči avtobus na Festivalu Lent  
Letoviščarji, pozdravljeni!  
joga smeha  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
PUSTOVANJA v Mariboru in okolici  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike  
Festival Cvičkarija 2011  
Prodajna razstava pisank, čipk in sveč  
Večerja v pogrebnem zavodu  
Vabljeni mladi 2011  
OTROŠKE USTAVRJALNE DELAVNICE  
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo  
Ruška sobota, nedelja  
SPV svetuje in opozarja  
Trgi  
17. mednarodni festival računalniških umetnosti (MFRU)  
Vodstvo po razstavi Muzej robotov  
Art kavarna Piramida  
Gordon Monahan - Theremin Pendulum  
Žaba Greta  
Koncertih Cikla Festine: Komorni godalni orkester Akademije za glasbo Ljubljana  
Vilinček  
Toti Mariborčan – Tota Mariborčanka: Trije griči  
Začetni tečaj klasične retorike  
ZAvedno MLADI  
Galerija eMCe plac eMCe plac
Šaleška 3, Velenje 0  
Razstavišče Vile Mojce Vila Mojca
Cesta Borisa Kraigherja 5 3320 Velenje 
Porcija nesmisla  
NOVA F 2 - tendence v slovenski fotografiji  
Vino & blues  
URE PRAVLJIC  
»PRAZNIK LUČI-POZDRAV ZIMI«  
Borza veščin Facebook: Borza veščin
Ob železnici 16 2000 Maribor 
Vinsko-kulinarični večer 11.4.2013, Vinorodna dežela Posavje  
Prešeren in Maleš  
Vodstvo po razstavi: Samo za moje oči / Zbirka sodobne umetnosti in oblikovanja VJP  
S športom in zdravo prehrano v poletne dni  
Poletje na travniku  
KONCERT POD LIPO  
Fit Akademija  
Izobraževalni film: Krasni novi svet odpadkov  
Spletna razstava Galerija Media Nox
židovska ulica 12 2000 Maribor 
3. TRADICIONALNI POHODA V JAMO JERGLOVEC  
All stars MKC party  
Gwen Hughes  
Dan odprtih vrat mariborske sinagoge  
Salto mortale  
Večera vin vinorodne dežele Primorska  
Banka idej  
Jonas Simonson in skupina TETRA (Švedska)  
Tematsko turistično vodenje za občane  
Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)  
Mesečno vodstvo po muzejskih zbirkah Muzeja pošte in telekomunikacij  
Z Elanom do zvezd. Elan in njegovi predhodniki Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Skoraj vse o zvoku Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Rojstni dan Hotela Delfin  

PONEDELJEK 26.6.2017
Prireditve:
8:00  Tržnica občine Rače - Fram Dvorišče gradu Rače
Grajski trg 14 2327 Rače 
9:00  Tržnica občine Rače-Fram Dvorišče gradu Rače
Grajski trg 14 2327 Rače 
11:00  Osnove risane animacije Galerija Velenje
Titov trg 5 3320 Velenje 
17:00  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW KC Pekarna
0  
20:00  Nočno kopanje v hotelu Habakuk Hotel Habakuk
Pohorska ulica 59 2000 Maribor 
22:00  Sobotni žur de lux Štuk - Študentski prireditveni center
Gosposvetska cesta 83 2000 Maribor 

Razstave in zbirke
Virtualni Muzej Ljubljanski grad
1000 Ljubljana 
Mini teater  
Jezikovne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Kreativne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Šport in rekreacija MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Plesne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Ogled kozolca toplarja in kulturno etnološke zbirke Kozolec "Toplar" pri motelu Erazem
Belsko 6230 Postojna 
Nedeljsko vodenje po Štanjelu Turistično informacijski center Štanjel
Grad Štanjel 6222 Štanjel 
OBISK GROFOVE JAME  
ŠOLA LIČENJA  
Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša  
KONCERT HARI MATA HARI  
Miss Casino Kogno 2006  
Parni Valjak - unplugged  
Razstava nakita iz afriškega in beneškega stekla  
brezplačni tečaj salse in ples zares  
PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu Muzej Velenje
Ljubljanska 54 3320 Velenje 
Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju) Kavčnikova domačija v Zavodnjah
0  
Muzej premogovništva Slovenije  
Spominska soba na Graški Gori Graška Gora
0  
Začetki Mariborski grad
Grajska ulica 2 2000 Maribor 
Brezplačno predavanje in predstavitev Praktikuma intuicije "Čudoviti svet energij"  
Multimedijska zabava  
Umetniški projekt  
4. abonmajski koncert »Komornega cikla«  
Program predstav v Prešernovem Gledališču  
LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Knjižna razstava: Med pogledom in besedo  
Proslava ob državnem prazniku - dan upora proti okupatorju  
1. MAJSKI POHOD NA PEČKE  
USTVARJALNE DELAVNICE ZA OTROKE  
Razstava plakatov: Ob 10. obletnici Slovenskih dnevov ...  
Na poti do olimpiade 2008  
Razstava Leta potovanj  
Mednarodna potujoča razstava gotske arhitekture Sredozemlja  
Program PD Iskra Kranj  
Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije  
25. tradicionalna kranjska noč  
SKAVTSKI STEG SLOV. BISTRICA1 - LUKEC  
NANA prevajanje in izobraževanje  
(ni vpisanih prireditev) Občina Rače-Fram
0  
Program - Vedi  
Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake Galerija Petrina
Slovenska ulica 31 2000 Maribor 
razstava slik Jurija Mikuletiča  
TEČAJI LIČENJA  
Glasboskop: RAD BI BIL … GLASBENI PRODUCENT  
Ogled poletov v Planici  
Glasbeni tematski večer  
Večerna mednarodna pisarna  
Ekskurzija: X-PLOSION OF FUN v Kranjski gori  
Kuharske delavnice: Mehiška kuhinja  
Računalniški kotiček  
PERPETUUM JAZZILE  
Predstavitev in vodena degustacija vinske hiše Joannes Protner  
Paintball  
Potopisni večer: Togo in Burkina Faso  
Potopisni večer: Tajska  
Filmski večer: Madagaskar  
Glasbeni tematski večer  
Potopisni večer: Blišč in beda Indije  
Ekskurzija: Electronic Carnival 2008  
Računalniški kotiček: zasebnost na internetu  
Foto predavanje, delavnica  
Glasboskop  
Retorika in javno nastopanje  
Lovro Inkret: Obdobje abstraktnega 1997-2008  
Teden mladih 2008  
Koncert ženske vokalne skupine Vinika in KPZ Mysterium Kranj  
Koncert: Rebeka Dremelj, Karma, Magnifico  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Mariborski oktet: 35 let  
VENERINA POT: KOVAŠKI ŠMAREN V KROPI  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Klub študentov Kranj teče  
Koncert ob zaključku počitnic  
USTVARJALNE DELAVNICE  
ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV Pragersko
0 Pragersko 
Pesniški vrtiljak - tekmovanje v veščinah interpretiranja lastne poezije  
Teest  
Teest2  
Teest5  
Teest  
Teest2  
Kviz za učence 6. razreda, 2. stopnja – »KRAS Z IGRO SKOZI ČAS«  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Smučarski tek  
Domovanja knjižnice  
Tekmovanje v preskakovanju ovir za Pokal Slovenije  
NIHAD NINO PUŠIJA, Bosna/Nemčija Fotografska razstava »Parno Gras / Beli Konj  
Federico García Lorca: Hiša Bernarde Alba  
Marko Grobler: kantavtorski koncert  
Križarjenje z Manco Košir  
Tadej Vindiš: Avtoportret  
Zoran Mušič: Podobe Maribora  
brezplačno predavanje Človek na duhovni poti - igra samospoznavanja  
Gostinsko turistični zbor Slovenije  
Maister v Univerzitetni knjižnici Maribor: zbrano in izbrano  
MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
Ples BITI  
Miha Štrukelj: Maribor  
Jurjevanje 2010  
MojaUstvarjalnica Maribor: Likovna šola za odrasle  
Leteči avtobus na Festivalu Lent  
Letoviščarji, pozdravljeni!  
joga smeha  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
PUSTOVANJA v Mariboru in okolici  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike  
Festival Cvičkarija 2011  
Prodajna razstava pisank, čipk in sveč  
Večerja v pogrebnem zavodu  
Vabljeni mladi 2011  
OTROŠKE USTAVRJALNE DELAVNICE  
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo  
Ruška sobota, nedelja  
SPV svetuje in opozarja  
Trgi  
17. mednarodni festival računalniških umetnosti (MFRU)  
Vodstvo po razstavi Muzej robotov  
Art kavarna Piramida  
Gordon Monahan - Theremin Pendulum  
Žaba Greta  
Koncertih Cikla Festine: Komorni godalni orkester Akademije za glasbo Ljubljana  
Vilinček  
Toti Mariborčan – Tota Mariborčanka: Trije griči  
Začetni tečaj klasične retorike  
ZAvedno MLADI  
Galerija eMCe plac eMCe plac
Šaleška 3, Velenje 0  
Razstavišče Vile Mojce Vila Mojca
Cesta Borisa Kraigherja 5 3320 Velenje 
Porcija nesmisla  
NOVA F 2 - tendence v slovenski fotografiji  
Vino & blues  
URE PRAVLJIC  
»PRAZNIK LUČI-POZDRAV ZIMI«  
Borza veščin Facebook: Borza veščin
Ob železnici 16 2000 Maribor 
Vinsko-kulinarični večer 11.4.2013, Vinorodna dežela Posavje  
Prešeren in Maleš  
Vodstvo po razstavi: Samo za moje oči / Zbirka sodobne umetnosti in oblikovanja VJP  
S športom in zdravo prehrano v poletne dni  
Poletje na travniku  
KONCERT POD LIPO  
Fit Akademija  
Izobraževalni film: Krasni novi svet odpadkov  
Spletna razstava Galerija Media Nox
židovska ulica 12 2000 Maribor 
3. TRADICIONALNI POHODA V JAMO JERGLOVEC  
All stars MKC party  
Gwen Hughes  
Dan odprtih vrat mariborske sinagoge  
Salto mortale  
Banka idej  
Jonas Simonson in skupina TETRA (Švedska)  
Tematsko turistično vodenje za občane  
Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)  
Mesečno vodstvo po muzejskih zbirkah Muzeja pošte in telekomunikacij  
Z Elanom do zvezd. Elan in njegovi predhodniki Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Skoraj vse o zvoku Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Rojstni dan Hotela Delfin  

TOREK 27.6.2017
Prireditve:
11:00  Pravljična skrinja in mojstri neba v Čarobnem svetu Europark Maribor
Pobreška cesta 18 2000 Maribor 
11:00  Osnove risane animacije Galerija Velenje
Titov trg 5 3320 Velenje 
17:00  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW KC Pekarna
0  

Razstave in zbirke
Virtualni Muzej Ljubljanski grad
1000 Ljubljana 
Mini teater  
Jezikovne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Kreativne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Šport in rekreacija MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Plesne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Ogled kozolca toplarja in kulturno etnološke zbirke Kozolec "Toplar" pri motelu Erazem
Belsko 6230 Postojna 
Nedeljsko vodenje po Štanjelu Turistično informacijski center Štanjel
Grad Štanjel 6222 Štanjel 
OBISK GROFOVE JAME  
ŠOLA LIČENJA  
Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša  
KONCERT HARI MATA HARI  
Miss Casino Kogno 2006  
Parni Valjak - unplugged  
Razstava nakita iz afriškega in beneškega stekla  
brezplačni tečaj salse in ples zares  
PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu Muzej Velenje
Ljubljanska 54 3320 Velenje 
Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju) Kavčnikova domačija v Zavodnjah
0  
Muzej premogovništva Slovenije  
Spominska soba na Graški Gori Graška Gora
0  
Začetki Mariborski grad
Grajska ulica 2 2000 Maribor 
Brezplačno predavanje in predstavitev Praktikuma intuicije "Čudoviti svet energij"  
Multimedijska zabava  
Umetniški projekt  
4. abonmajski koncert »Komornega cikla«  
Program predstav v Prešernovem Gledališču  
LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Knjižna razstava: Med pogledom in besedo  
Proslava ob državnem prazniku - dan upora proti okupatorju  
1. MAJSKI POHOD NA PEČKE  
USTVARJALNE DELAVNICE ZA OTROKE  
Razstava plakatov: Ob 10. obletnici Slovenskih dnevov ...  
Na poti do olimpiade 2008  
Mednarodna potujoča razstava gotske arhitekture Sredozemlja  
Program PD Iskra Kranj  
Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije  
25. tradicionalna kranjska noč  
SKAVTSKI STEG SLOV. BISTRICA1 - LUKEC  
NANA prevajanje in izobraževanje  
(ni vpisanih prireditev) Občina Rače-Fram
0  
Program - Vedi  
Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake Galerija Petrina
Slovenska ulica 31 2000 Maribor 
razstava slik Jurija Mikuletiča  
TEČAJI LIČENJA  
Glasboskop: RAD BI BIL … GLASBENI PRODUCENT  
Ogled poletov v Planici  
Glasbeni tematski večer  
Večerna mednarodna pisarna  
Ekskurzija: X-PLOSION OF FUN v Kranjski gori  
Kuharske delavnice: Mehiška kuhinja  
Računalniški kotiček  
PERPETUUM JAZZILE  
Predstavitev in vodena degustacija vinske hiše Joannes Protner  
Paintball  
Potopisni večer: Togo in Burkina Faso  
Potopisni večer: Tajska  
Filmski večer: Madagaskar  
Glasbeni tematski večer  
Potopisni večer: Blišč in beda Indije  
Ekskurzija: Electronic Carnival 2008  
Računalniški kotiček: zasebnost na internetu  
Foto predavanje, delavnica  
Glasboskop  
Retorika in javno nastopanje  
Lovro Inkret: Obdobje abstraktnega 1997-2008  
Teden mladih 2008  
Koncert ženske vokalne skupine Vinika in KPZ Mysterium Kranj  
Koncert: Rebeka Dremelj, Karma, Magnifico  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Mariborski oktet: 35 let  
VENERINA POT: KOVAŠKI ŠMAREN V KROPI  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Klub študentov Kranj teče  
Koncert ob zaključku počitnic  
USTVARJALNE DELAVNICE  
ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV Pragersko
0 Pragersko 
Pesniški vrtiljak - tekmovanje v veščinah interpretiranja lastne poezije  
Teest  
Teest2  
Teest5  
Teest  
Teest2  
Kviz za učence 6. razreda, 2. stopnja – »KRAS Z IGRO SKOZI ČAS«  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Smučarski tek  
Domovanja knjižnice  
Tekmovanje v preskakovanju ovir za Pokal Slovenije  
NIHAD NINO PUŠIJA, Bosna/Nemčija Fotografska razstava »Parno Gras / Beli Konj  
Federico García Lorca: Hiša Bernarde Alba  
Marko Grobler: kantavtorski koncert  
Križarjenje z Manco Košir  
Tadej Vindiš: Avtoportret  
Zoran Mušič: Podobe Maribora  
brezplačno predavanje Človek na duhovni poti - igra samospoznavanja  
Gostinsko turistični zbor Slovenije  
Maister v Univerzitetni knjižnici Maribor: zbrano in izbrano  
MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
Ples BITI  
Miha Štrukelj: Maribor  
Jurjevanje 2010  
MojaUstvarjalnica Maribor: Likovna šola za odrasle  
Leteči avtobus na Festivalu Lent  
Letoviščarji, pozdravljeni!  
joga smeha  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
PUSTOVANJA v Mariboru in okolici  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike  
Festival Cvičkarija 2011  
Prodajna razstava pisank, čipk in sveč  
Večerja v pogrebnem zavodu  
Vabljeni mladi 2011  
OTROŠKE USTAVRJALNE DELAVNICE  
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo  
Ruška sobota, nedelja  
SPV svetuje in opozarja  
Trgi  
17. mednarodni festival računalniških umetnosti (MFRU)  
Vodstvo po razstavi Muzej robotov  
Art kavarna Piramida  
Gordon Monahan - Theremin Pendulum  
Žaba Greta  
Koncertih Cikla Festine: Komorni godalni orkester Akademije za glasbo Ljubljana  
Vilinček  
Toti Mariborčan – Tota Mariborčanka: Trije griči  
ZAvedno MLADI  
Galerija eMCe plac eMCe plac
Šaleška 3, Velenje 0  
Razstavišče Vile Mojce Vila Mojca
Cesta Borisa Kraigherja 5 3320 Velenje 
Porcija nesmisla  
NOVA F 2 - tendence v slovenski fotografiji  
Vino & blues  
URE PRAVLJIC  
»PRAZNIK LUČI-POZDRAV ZIMI«  
Borza veščin Facebook: Borza veščin
Ob železnici 16 2000 Maribor 
Vinsko-kulinarični večer 11.4.2013, Vinorodna dežela Posavje  
Prešeren in Maleš  
Vodstvo po razstavi: Samo za moje oči / Zbirka sodobne umetnosti in oblikovanja VJP  
S športom in zdravo prehrano v poletne dni  
Poletje na travniku  
KONCERT POD LIPO  
Fit Akademija  
Izobraževalni film: Krasni novi svet odpadkov  
Spletna razstava Galerija Media Nox
židovska ulica 12 2000 Maribor 
3. TRADICIONALNI POHODA V JAMO JERGLOVEC  
All stars MKC party  
Gwen Hughes  
Dan odprtih vrat mariborske sinagoge  
Salto mortale  
Banka idej  
Jonas Simonson in skupina TETRA (Švedska)  
Tematsko turistično vodenje za občane  
Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)  
Mesečno vodstvo po muzejskih zbirkah Muzeja pošte in telekomunikacij  
Z Elanom do zvezd. Elan in njegovi predhodniki Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Skoraj vse o zvoku Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Rojstni dan Hotela Delfin  

SREDA 28.6.2017
Prireditve:
11:00  Osnove risane animacije Galerija Velenje
Titov trg 5 3320 Velenje 
14:00  Knjižnica tete Rose vabi MISC Infopeka
Ob železnici 8 2000 Maribor 
16:00  Pekarna Dobiš-daš MISC Infopeka
Ob železnici 8 2000 Maribor 
17:00  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW KC Pekarna
0  

Razstave in zbirke
Virtualni Muzej Ljubljanski grad
1000 Ljubljana 
Mini teater  
Stalna zbirka Kovaško-livarskega muzeja Kovaško-livarski muzej
0  
Jezikovne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Kreativne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Šport in rekreacija MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Plesne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Ogled kozolca toplarja in kulturno etnološke zbirke Kozolec "Toplar" pri motelu Erazem
Belsko 6230 Postojna 
Nedeljsko vodenje po Štanjelu Turistično informacijski center Štanjel
Grad Štanjel 6222 Štanjel 
OBISK GROFOVE JAME  
ŠOLA LIČENJA  
Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša  
KONCERT HARI MATA HARI  
Miss Casino Kogno 2006  
Parni Valjak - unplugged  
Razstava nakita iz afriškega in beneškega stekla  
brezplačni tečaj salse in ples zares  
PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu Muzej Velenje
Ljubljanska 54 3320 Velenje 
Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju) Kavčnikova domačija v Zavodnjah
0  
Muzej premogovništva Slovenije  
Spominska soba na Graški Gori Graška Gora
0  
Začetki Mariborski grad
Grajska ulica 2 2000 Maribor 
Brezplačno predavanje in predstavitev Praktikuma intuicije "Čudoviti svet energij"  
Multimedijska zabava  
Umetniški projekt  
4. abonmajski koncert »Komornega cikla«  
Program predstav v Prešernovem Gledališču  
LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Knjižna razstava: Med pogledom in besedo  
Proslava ob državnem prazniku - dan upora proti okupatorju  
1. MAJSKI POHOD NA PEČKE  
USTVARJALNE DELAVNICE ZA OTROKE  
Razstava plakatov: Ob 10. obletnici Slovenskih dnevov ...  
Na poti do olimpiade 2008  
Mednarodna potujoča razstava gotske arhitekture Sredozemlja  
Program PD Iskra Kranj  
Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije  
25. tradicionalna kranjska noč  
SKAVTSKI STEG SLOV. BISTRICA1 - LUKEC  
NANA prevajanje in izobraževanje  
(ni vpisanih prireditev) Občina Rače-Fram
0  
Program - Vedi  
Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake Galerija Petrina
Slovenska ulica 31 2000 Maribor 
razstava slik Jurija Mikuletiča  
TEČAJI LIČENJA  
Glasboskop: RAD BI BIL … GLASBENI PRODUCENT  
Ogled poletov v Planici  
Glasbeni tematski večer  
Večerna mednarodna pisarna  
Ekskurzija: X-PLOSION OF FUN v Kranjski gori  
Kuharske delavnice: Mehiška kuhinja  
Računalniški kotiček  
PERPETUUM JAZZILE  
Predstavitev in vodena degustacija vinske hiše Joannes Protner  
Paintball  
Potopisni večer: Togo in Burkina Faso  
Potopisni večer: Tajska  
Filmski večer: Madagaskar  
Glasbeni tematski večer  
Potopisni večer: Blišč in beda Indije  
Ekskurzija: Electronic Carnival 2008  
Računalniški kotiček: zasebnost na internetu  
Foto predavanje, delavnica  
Glasboskop  
Retorika in javno nastopanje  
Lovro Inkret: Obdobje abstraktnega 1997-2008  
Teden mladih 2008  
Koncert ženske vokalne skupine Vinika in KPZ Mysterium Kranj  
Koncert: Rebeka Dremelj, Karma, Magnifico  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Mariborski oktet: 35 let  
VENERINA POT: KOVAŠKI ŠMAREN V KROPI  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Klub študentov Kranj teče  
Koncert ob zaključku počitnic  
USTVARJALNE DELAVNICE  
ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV Pragersko
0 Pragersko 
Pesniški vrtiljak - tekmovanje v veščinah interpretiranja lastne poezije  
Teest  
Teest2  
Teest5  
Teest  
Teest2  
Kviz za učence 6. razreda, 2. stopnja – »KRAS Z IGRO SKOZI ČAS«  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Smučarski tek  
Domovanja knjižnice  
Tekmovanje v preskakovanju ovir za Pokal Slovenije  
NIHAD NINO PUŠIJA, Bosna/Nemčija Fotografska razstava »Parno Gras / Beli Konj  
Federico García Lorca: Hiša Bernarde Alba  
Marko Grobler: kantavtorski koncert  
Križarjenje z Manco Košir  
Tadej Vindiš: Avtoportret  
Zoran Mušič: Podobe Maribora  
brezplačno predavanje Človek na duhovni poti - igra samospoznavanja  
Gostinsko turistični zbor Slovenije  
Maister v Univerzitetni knjižnici Maribor: zbrano in izbrano  
MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
Ples BITI  
Miha Štrukelj: Maribor  
Jurjevanje 2010  
MojaUstvarjalnica Maribor: Likovna šola za odrasle  
Leteči avtobus na Festivalu Lent  
Letoviščarji, pozdravljeni!  
joga smeha  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
PUSTOVANJA v Mariboru in okolici  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike  
Festival Cvičkarija 2011  
Prodajna razstava pisank, čipk in sveč  
Večerja v pogrebnem zavodu  
Vabljeni mladi 2011  
OTROŠKE USTAVRJALNE DELAVNICE  
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo  
Ruška sobota, nedelja  
SPV svetuje in opozarja  
Trgi  
17. mednarodni festival računalniških umetnosti (MFRU)  
Vodstvo po razstavi Muzej robotov  
Art kavarna Piramida  
Gordon Monahan - Theremin Pendulum  
Žaba Greta  
Koncertih Cikla Festine: Komorni godalni orkester Akademije za glasbo Ljubljana  
Vilinček  
Toti Mariborčan – Tota Mariborčanka: Trije griči  
ZAvedno MLADI  
Galerija eMCe plac eMCe plac
Šaleška 3, Velenje 0  
Razstavišče Vile Mojce Vila Mojca
Cesta Borisa Kraigherja 5 3320 Velenje 
Porcija nesmisla  
NOVA F 2 - tendence v slovenski fotografiji  
Vino & blues  
URE PRAVLJIC  
»PRAZNIK LUČI-POZDRAV ZIMI«  
Borza veščin Facebook: Borza veščin
Ob železnici 16 2000 Maribor 
Vinsko-kulinarični večer 11.4.2013, Vinorodna dežela Posavje  
Prešeren in Maleš  
Vodstvo po razstavi: Samo za moje oči / Zbirka sodobne umetnosti in oblikovanja VJP  
S športom in zdravo prehrano v poletne dni  
Poletje na travniku  
KONCERT POD LIPO  
Fit Akademija  
Izobraževalni film: Krasni novi svet odpadkov  
Spletna razstava Galerija Media Nox
židovska ulica 12 2000 Maribor 
3. TRADICIONALNI POHODA V JAMO JERGLOVEC  
All stars MKC party  
Gwen Hughes  
Dan odprtih vrat mariborske sinagoge  
Salto mortale  
Banka idej  
Jonas Simonson in skupina TETRA (Švedska)  
Tematsko turistično vodenje za občane  
Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)  
Mesečno vodstvo po muzejskih zbirkah Muzeja pošte in telekomunikacij  
Rojstni dan Hotela Delfin  

ČETRTEK 29.6.2017
Prireditve:
11:00  Osnove risane animacije Galerija Velenje
Titov trg 5 3320 Velenje 
14:00  Knjižnica tete Rose vabi MISC Infopeka
Ob železnici 8 2000 Maribor 
16:00  Razgibalne vaje v bazenu Pokriti bazen KRC Hrastnik
0  
17:00  Pravljična ura za otroke v Pionirski knjižnici Rotovž Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Rotovž
Rotovški trg 6 2000 Maribor 
17:00  LIKOVNA DELAVNICA DOM KULTURE PRAGERSKO
0 SLOVENSKA BISTRICA 
17:00  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW KC Pekarna
0  
18:00  JULIJ IN AVGUST 2004 V ŽUSTERNI VODNA AEROBIKA V POLETJU 2004
ŽUSTERNA-BAZEN NA KOPALIŠČU 6000 Koper 
18:00  Zabavne športne urice  

Razstave in zbirke
Virtualni Muzej Ljubljanski grad
1000 Ljubljana 
Mini teater  
Stalna zbirka Kovaško-livarskega muzeja Kovaško-livarski muzej
0  
Jezikovne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Kreativne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Šport in rekreacija MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Plesne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Ogled kozolca toplarja in kulturno etnološke zbirke Kozolec "Toplar" pri motelu Erazem
Belsko 6230 Postojna 
Nedeljsko vodenje po Štanjelu Turistično informacijski center Štanjel
Grad Štanjel 6222 Štanjel 
OBISK GROFOVE JAME  
ŠOLA LIČENJA  
Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša  
KONCERT HARI MATA HARI  
Miss Casino Kogno 2006  
Parni Valjak - unplugged  
Razstava nakita iz afriškega in beneškega stekla  
brezplačni tečaj salse in ples zares  
PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu Muzej Velenje
Ljubljanska 54 3320 Velenje 
Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju) Kavčnikova domačija v Zavodnjah
0  
Muzej premogovništva Slovenije  
Spominska soba na Graški Gori Graška Gora
0  
Začetki Mariborski grad
Grajska ulica 2 2000 Maribor 
Brezplačno predavanje in predstavitev Praktikuma intuicije "Čudoviti svet energij"  
Multimedijska zabava  
Umetniški projekt  
4. abonmajski koncert »Komornega cikla«  
Program predstav v Prešernovem Gledališču  
LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Knjižna razstava: Med pogledom in besedo  
Proslava ob državnem prazniku - dan upora proti okupatorju  
1. MAJSKI POHOD NA PEČKE  
USTVARJALNE DELAVNICE ZA OTROKE  
Razstava plakatov: Ob 10. obletnici Slovenskih dnevov ...  
Na poti do olimpiade 2008  
Razstava Leta potovanj  
Mednarodna potujoča razstava gotske arhitekture Sredozemlja  
Program PD Iskra Kranj  
Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije  
25. tradicionalna kranjska noč  
SKAVTSKI STEG SLOV. BISTRICA1 - LUKEC  
NANA prevajanje in izobraževanje  
(ni vpisanih prireditev) Občina Rače-Fram
0  
Program - Vedi  
Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake Galerija Petrina
Slovenska ulica 31 2000 Maribor 
razstava slik Jurija Mikuletiča  
TEČAJI LIČENJA  
Glasboskop: RAD BI BIL … GLASBENI PRODUCENT  
Ogled poletov v Planici  
Glasbeni tematski večer  
Večerna mednarodna pisarna  
Ekskurzija: X-PLOSION OF FUN v Kranjski gori  
Kuharske delavnice: Mehiška kuhinja  
Računalniški kotiček  
PERPETUUM JAZZILE  
Predstavitev in vodena degustacija vinske hiše Joannes Protner  
Paintball  
Potopisni večer: Togo in Burkina Faso  
Potopisni večer: Tajska  
Filmski večer: Madagaskar  
Glasbeni tematski večer  
Potopisni večer: Blišč in beda Indije  
Ekskurzija: Electronic Carnival 2008  
Računalniški kotiček: zasebnost na internetu  
Foto predavanje, delavnica  
Glasboskop  
Retorika in javno nastopanje  
Lovro Inkret: Obdobje abstraktnega 1997-2008  
Teden mladih 2008  
Koncert ženske vokalne skupine Vinika in KPZ Mysterium Kranj  
Koncert: Rebeka Dremelj, Karma, Magnifico  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Mariborski oktet: 35 let  
VENERINA POT: KOVAŠKI ŠMAREN V KROPI  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Klub študentov Kranj teče  
Koncert ob zaključku počitnic  
USTVARJALNE DELAVNICE  
ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV Pragersko
0 Pragersko 
Pesniški vrtiljak - tekmovanje v veščinah interpretiranja lastne poezije  
Teest  
Teest2  
Teest5  
Teest  
Teest2  
Kviz za učence 6. razreda, 2. stopnja – »KRAS Z IGRO SKOZI ČAS«  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Smučarski tek  
Domovanja knjižnice  
Tekmovanje v preskakovanju ovir za Pokal Slovenije  
NIHAD NINO PUŠIJA, Bosna/Nemčija Fotografska razstava »Parno Gras / Beli Konj  
Federico García Lorca: Hiša Bernarde Alba  
Marko Grobler: kantavtorski koncert  
Križarjenje z Manco Košir  
Tadej Vindiš: Avtoportret  
Zoran Mušič: Podobe Maribora  
brezplačno predavanje Človek na duhovni poti - igra samospoznavanja  
Gostinsko turistični zbor Slovenije  
Maister v Univerzitetni knjižnici Maribor: zbrano in izbrano  
MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
Ples BITI  
Miha Štrukelj: Maribor  
Jurjevanje 2010  
MojaUstvarjalnica Maribor: Likovna šola za odrasle  
Leteči avtobus na Festivalu Lent  
Letoviščarji, pozdravljeni!  
joga smeha  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
PUSTOVANJA v Mariboru in okolici  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike  
Festival Cvičkarija 2011  
Prodajna razstava pisank, čipk in sveč  
Večerja v pogrebnem zavodu  
Vabljeni mladi 2011  
OTROŠKE USTAVRJALNE DELAVNICE  
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo  
Ruška sobota, nedelja  
SPV svetuje in opozarja  
Trgi  
17. mednarodni festival računalniških umetnosti (MFRU)  
Vodstvo po razstavi Muzej robotov  
Art kavarna Piramida  
Gordon Monahan - Theremin Pendulum  
Žaba Greta  
Koncertih Cikla Festine: Komorni godalni orkester Akademije za glasbo Ljubljana  
Vilinček  
Toti Mariborčan – Tota Mariborčanka: Trije griči  
ZAvedno MLADI  
Galerija eMCe plac eMCe plac
Šaleška 3, Velenje 0  
Razstavišče Vile Mojce Vila Mojca
Cesta Borisa Kraigherja 5 3320 Velenje 
Porcija nesmisla  
NOVA F 2 - tendence v slovenski fotografiji  
Vino & blues  
URE PRAVLJIC  
»PRAZNIK LUČI-POZDRAV ZIMI«  
Borza veščin Facebook: Borza veščin
Ob železnici 16 2000 Maribor 
Vinsko-kulinarični večer 11.4.2013, Vinorodna dežela Posavje  
Prešeren in Maleš  
Vodstvo po razstavi: Samo za moje oči / Zbirka sodobne umetnosti in oblikovanja VJP  
S športom in zdravo prehrano v poletne dni  
Poletje na travniku  
KONCERT POD LIPO  
Fit Akademija  
Izobraževalni film: Krasni novi svet odpadkov  
Spletna razstava Galerija Media Nox
židovska ulica 12 2000 Maribor 
3. TRADICIONALNI POHODA V JAMO JERGLOVEC  
All stars MKC party  
Gwen Hughes  
Dan odprtih vrat mariborske sinagoge  
Salto mortale  
Banka idej  
Jonas Simonson in skupina TETRA (Švedska)  
Tematsko turistično vodenje za občane  
Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)  
Mesečno vodstvo po muzejskih zbirkah Muzeja pošte in telekomunikacij  
Z Elanom do zvezd. Elan in njegovi predhodniki Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Skoraj vse o zvoku Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Rojstni dan Hotela Delfin  

PETEK 30.6.2017
Prireditve:
11:00  Osnove risane animacije Galerija Velenje
Titov trg 5 3320 Velenje 
14:00  Knjižnica tete Rose vabi MISC Infopeka
Ob železnici 8 2000 Maribor 
16:00  Dnevi odprtih vrat v Raziskovalni enoti OLEA OLEA - RAZISKOVALNA ENOTA
0  
17:00  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW KC Pekarna
0  
22:00  Sredina študentska zabava Štuk - Študentski prireditveni center
Gosposvetska cesta 83 2000 Maribor 

Razstave in zbirke
Virtualni Muzej Ljubljanski grad
1000 Ljubljana 
Mini teater  
Jezikovne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Kreativne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Šport in rekreacija MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Plesne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Ogled kozolca toplarja in kulturno etnološke zbirke Kozolec "Toplar" pri motelu Erazem
Belsko 6230 Postojna 
Nedeljsko vodenje po Štanjelu Turistično informacijski center Štanjel
Grad Štanjel 6222 Štanjel 
OBISK GROFOVE JAME  
ŠOLA LIČENJA  
Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša  
KONCERT HARI MATA HARI  
Miss Casino Kogno 2006  
Parni Valjak - unplugged  
Razstava nakita iz afriškega in beneškega stekla  
brezplačni tečaj salse in ples zares  
PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu Muzej Velenje
Ljubljanska 54 3320 Velenje 
Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju) Kavčnikova domačija v Zavodnjah
0  
Muzej premogovništva Slovenije  
Spominska soba na Graški Gori Graška Gora
0  
Začetki Mariborski grad
Grajska ulica 2 2000 Maribor 
Brezplačno predavanje in predstavitev Praktikuma intuicije "Čudoviti svet energij"  
Multimedijska zabava  
Umetniški projekt  
4. abonmajski koncert »Komornega cikla«  
Program predstav v Prešernovem Gledališču  
LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Knjižna razstava: Med pogledom in besedo  
Proslava ob državnem prazniku - dan upora proti okupatorju  
1. MAJSKI POHOD NA PEČKE  
USTVARJALNE DELAVNICE ZA OTROKE  
Razstava plakatov: Ob 10. obletnici Slovenskih dnevov ...  
Na poti do olimpiade 2008  
Razstava Leta potovanj  
Mednarodna potujoča razstava gotske arhitekture Sredozemlja  
Program PD Iskra Kranj  
Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije  
25. tradicionalna kranjska noč  
SKAVTSKI STEG SLOV. BISTRICA1 - LUKEC  
NANA prevajanje in izobraževanje  
(ni vpisanih prireditev) Občina Rače-Fram
0  
Program - Vedi  
Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake Galerija Petrina
Slovenska ulica 31 2000 Maribor 
razstava slik Jurija Mikuletiča  
TEČAJI LIČENJA  
Glasboskop: RAD BI BIL … GLASBENI PRODUCENT  
Ogled poletov v Planici  
Glasbeni tematski večer  
Večerna mednarodna pisarna  
Ekskurzija: X-PLOSION OF FUN v Kranjski gori  
Kuharske delavnice: Mehiška kuhinja  
Računalniški kotiček  
PERPETUUM JAZZILE  
Predstavitev in vodena degustacija vinske hiše Joannes Protner  
Paintball  
Potopisni večer: Togo in Burkina Faso  
Potopisni večer: Tajska  
Filmski večer: Madagaskar  
Glasbeni tematski večer  
Potopisni večer: Blišč in beda Indije  
Ekskurzija: Electronic Carnival 2008  
Računalniški kotiček: zasebnost na internetu  
Foto predavanje, delavnica  
Glasboskop  
Retorika in javno nastopanje  
Lovro Inkret: Obdobje abstraktnega 1997-2008  
Teden mladih 2008  
Koncert ženske vokalne skupine Vinika in KPZ Mysterium Kranj  
Koncert: Rebeka Dremelj, Karma, Magnifico  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Mariborski oktet: 35 let  
VENERINA POT: KOVAŠKI ŠMAREN V KROPI  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Klub študentov Kranj teče  
Koncert ob zaključku počitnic  
USTVARJALNE DELAVNICE  
ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV Pragersko
0 Pragersko 
Pesniški vrtiljak - tekmovanje v veščinah interpretiranja lastne poezije  
Teest  
Teest2  
Teest5  
Teest  
Teest2  
Kviz za učence 6. razreda, 2. stopnja – »KRAS Z IGRO SKOZI ČAS«  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Smučarski tek  
Domovanja knjižnice  
Tekmovanje v preskakovanju ovir za Pokal Slovenije  
NIHAD NINO PUŠIJA, Bosna/Nemčija Fotografska razstava »Parno Gras / Beli Konj  
Federico García Lorca: Hiša Bernarde Alba  
Marko Grobler: kantavtorski koncert  
Križarjenje z Manco Košir  
Tadej Vindiš: Avtoportret  
Zoran Mušič: Podobe Maribora  
brezplačno predavanje Človek na duhovni poti - igra samospoznavanja  
Gostinsko turistični zbor Slovenije  
Maister v Univerzitetni knjižnici Maribor: zbrano in izbrano  
MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
Ples BITI  
Miha Štrukelj: Maribor  
Jurjevanje 2010  
MojaUstvarjalnica Maribor: Likovna šola za odrasle  
Leteči avtobus na Festivalu Lent  
Letoviščarji, pozdravljeni!  
joga smeha  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
PUSTOVANJA v Mariboru in okolici  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike  
Festival Cvičkarija 2011  
Prodajna razstava pisank, čipk in sveč  
Večerja v pogrebnem zavodu  
Vabljeni mladi 2011  
OTROŠKE USTAVRJALNE DELAVNICE  
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo  
Ruška sobota, nedelja  
SPV svetuje in opozarja  
Trgi  
17. mednarodni festival računalniških umetnosti (MFRU)  
Vodstvo po razstavi Muzej robotov  
Art kavarna Piramida  
Gordon Monahan - Theremin Pendulum  
Žaba Greta  
Koncertih Cikla Festine: Komorni godalni orkester Akademije za glasbo Ljubljana  
Vilinček  
Toti Mariborčan – Tota Mariborčanka: Trije griči  
ZAvedno MLADI  
Galerija eMCe plac eMCe plac
Šaleška 3, Velenje 0  
Razstavišče Vile Mojce Vila Mojca
Cesta Borisa Kraigherja 5 3320 Velenje 
Porcija nesmisla  
NOVA F 2 - tendence v slovenski fotografiji  
Vino & blues  
URE PRAVLJIC  
»PRAZNIK LUČI-POZDRAV ZIMI«  
Borza veščin Facebook: Borza veščin
Ob železnici 16 2000 Maribor 
Vinsko-kulinarični večer 11.4.2013, Vinorodna dežela Posavje  
Prešeren in Maleš  
Vodstvo po razstavi: Samo za moje oči / Zbirka sodobne umetnosti in oblikovanja VJP  
S športom in zdravo prehrano v poletne dni  
Poletje na travniku  
KONCERT POD LIPO  
Fit Akademija  
Izobraževalni film: Krasni novi svet odpadkov  
Spletna razstava Galerija Media Nox
židovska ulica 12 2000 Maribor 
3. TRADICIONALNI POHODA V JAMO JERGLOVEC  
All stars MKC party  
Gwen Hughes  
Dan odprtih vrat mariborske sinagoge  
Salto mortale  
Banka idej  
Jonas Simonson in skupina TETRA (Švedska)  
Tematsko turistično vodenje za občane  
Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)  
Mesečno vodstvo po muzejskih zbirkah Muzeja pošte in telekomunikacij  
Z Elanom do zvezd. Elan in njegovi predhodniki Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Skoraj vse o zvoku Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Rojstni dan Hotela Delfin  

SOBOTA 1.7.2017 0
Prireditve:
11:00  Osnove risane animacije Galerija Velenje
Titov trg 5 3320 Velenje 
14:00  Knjižnica tete Rose vabi MISC Infopeka
Ob železnici 8 2000 Maribor 
16:00  Eko košarice zelenjave, sadja in žita: Partnersko kmetovanje  
16:15  Gledališki vrtec Atilem Gledališka šola Atilem
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
17:00  Naravoslovni kotiček  
17:00  Ekološka tržnica Glavni trg v Kranju - mestni vodnjak
0  
17:00  Pravljična ura za otroke v Knjižnici Nova vas Mariborska knjižnica - Pionirska knjižnica Nova vas
Cesta proletarskih brigad 63/a 2000 Maribor 
17:00  Igralno-ustvarjalne urice Sedež društva DSSR
Mariborska cesta 32 2327 Rače 
17:00  Tetsushi Higashino: Kemično orožje MW KC Pekarna
0  
17:15  Gledališka šola I Gledališka šola Atilem
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
17:15  Gledališka šola II Gledališka šola Atilem
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
18:00  JULIJ IN AVGUST 2004 V ŽUSTERNI VODNA AEROBIKA V POLETJU 2004
ŽUSTERNA-BAZEN NA KOPALIŠČU 6000 Koper 
18:45  Gledališka šola III Gledališka šola Atilem
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
18:45  Gledališka šola IV Gledališka šola Atilem
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 

Razstave in zbirke
Virtualni Muzej Ljubljanski grad
1000 Ljubljana 
Mini teater  
Jezikovne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Kreativne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Šport in rekreacija MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Plesne delavnice MLADINSKI CENTER CELJE
Mariborska 3000 Celje 
Ogled kozolca toplarja in kulturno etnološke zbirke Kozolec "Toplar" pri motelu Erazem
Belsko 6230 Postojna 
Nedeljsko vodenje po Štanjelu Turistično informacijski center Štanjel
Grad Štanjel 6222 Štanjel 
OBISK GROFOVE JAME  
ŠOLA LIČENJA  
Galerija Lojzeta Spacala in Kraška hiša  
KONCERT HARI MATA HARI  
Miss Casino Kogno 2006  
Parni Valjak - unplugged  
Razstava nakita iz afriškega in beneškega stekla  
brezplačni tečaj salse in ples zares  
PRIREDITVE V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Razstave v Muzeju Velenje na Velenjskem gradu Muzej Velenje
Ljubljanska 54 3320 Velenje 
Kavčnikova domačija v Zavodnjah (pri Šoštanju) Kavčnikova domačija v Zavodnjah
0  
Muzej premogovništva Slovenije  
Spominska soba na Graški Gori Graška Gora
0  
Začetki Mariborski grad
Grajska ulica 2 2000 Maribor 
Brezplačno predavanje in predstavitev Praktikuma intuicije "Čudoviti svet energij"  
Multimedijska zabava  
Umetniški projekt  
4. abonmajski koncert »Komornega cikla«  
Program predstav v Prešernovem Gledališču  
LIKOVNI KROŽEK V KOSOVELOVI KNJIŽNICI V KOMNU  
Knjižna razstava: Med pogledom in besedo  
Proslava ob državnem prazniku - dan upora proti okupatorju  
1. MAJSKI POHOD NA PEČKE  
USTVARJALNE DELAVNICE ZA OTROKE  
Razstava plakatov: Ob 10. obletnici Slovenskih dnevov ...  
Na poti do olimpiade 2008  
Razstava Leta potovanj  
Mednarodna potujoča razstava gotske arhitekture Sredozemlja  
Program PD Iskra Kranj  
Spominska soba podpisa delne nemške kapitulacije  
25. tradicionalna kranjska noč  
SKAVTSKI STEG SLOV. BISTRICA1 - LUKEC  
NANA prevajanje in izobraževanje  
(ni vpisanih prireditev) Občina Rače-Fram
0  
Program - Vedi  
Stalna prodajna razstava slik Petrine Vake Galerija Petrina
Slovenska ulica 31 2000 Maribor 
razstava slik Jurija Mikuletiča  
TEČAJI LIČENJA  
Glasboskop: RAD BI BIL … GLASBENI PRODUCENT  
Ogled poletov v Planici  
Glasbeni tematski večer  
Večerna mednarodna pisarna  
Ekskurzija: X-PLOSION OF FUN v Kranjski gori  
Kuharske delavnice: Mehiška kuhinja  
Računalniški kotiček  
PERPETUUM JAZZILE  
Predstavitev in vodena degustacija vinske hiše Joannes Protner  
Paintball  
Potopisni večer: Togo in Burkina Faso  
Potopisni večer: Tajska  
Filmski večer: Madagaskar  
Glasbeni tematski večer  
Potopisni večer: Blišč in beda Indije  
Ekskurzija: Electronic Carnival 2008  
Računalniški kotiček: zasebnost na internetu  
Foto predavanje, delavnica  
Glasboskop  
Retorika in javno nastopanje  
Lovro Inkret: Obdobje abstraktnega 1997-2008  
Teden mladih 2008  
Koncert ženske vokalne skupine Vinika in KPZ Mysterium Kranj  
Koncert: Rebeka Dremelj, Karma, Magnifico  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Mariborski oktet: 35 let  
VENERINA POT: KOVAŠKI ŠMAREN V KROPI  
Festival "Ormoško poletje 2008"  
Klub študentov Kranj teče  
Koncert ob zaključku počitnic  
USTVARJALNE DELAVNICE  
ZBIRKA ŽELEZNIŠKIH EKSPONATOV Pragersko
0 Pragersko 
Pesniški vrtiljak - tekmovanje v veščinah interpretiranja lastne poezije  
Teest  
Teest2  
Teest5  
Teest  
Teest2  
Kviz za učence 6. razreda, 2. stopnja – »KRAS Z IGRO SKOZI ČAS«  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Novoletne prireditve za otroke in krajane (organizator MDPM)  
Smučarski tek  
Domovanja knjižnice  
Tekmovanje v preskakovanju ovir za Pokal Slovenije  
NIHAD NINO PUŠIJA, Bosna/Nemčija Fotografska razstava »Parno Gras / Beli Konj  
Federico García Lorca: Hiša Bernarde Alba  
Marko Grobler: kantavtorski koncert  
Križarjenje z Manco Košir  
Tadej Vindiš: Avtoportret  
Zoran Mušič: Podobe Maribora  
brezplačno predavanje Človek na duhovni poti - igra samospoznavanja  
Gostinsko turistični zbor Slovenije  
Maister v Univerzitetni knjižnici Maribor: zbrano in izbrano  
MojaUstvarjalnica Maribor: Ustvarjalno otroštvo MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
Ples BITI  
Miha Štrukelj: Maribor  
Jurjevanje 2010  
MojaUstvarjalnica Maribor: Likovna šola za odrasle  
Leteči avtobus na Festivalu Lent  
Letoviščarji, pozdravljeni!  
joga smeha  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
MojaUstvarjalniva Maribor: Nadaljevalni tečaj umetniške grafike MojaUstvarjalnica Maribor- likovna šola, tečaj in delavnice
Za tremi ribniki 27 2000 Maribor 
PUSTOVANJA v Mariboru in okolici  
MojaUstvarjalnica Maribor: Začetni tečaj Umetniške grafike  
Festival Cvičkarija 2011  
Prodajna razstava pisank, čipk in sveč  
Večerja v pogrebnem zavodu  
Vabljeni mladi 2011  
OTROŠKE USTAVRJALNE DELAVNICE  
Dekle, ki je dregnilo v osje gnezdo  
Ruška sobota, nedelja  
SPV svetuje in opozarja  
Trgi  
17. mednarodni festival računalniških umetnosti (MFRU)  
Vodstvo po razstavi Muzej robotov  
Art kavarna Piramida  
Gordon Monahan - Theremin Pendulum  
Žaba Greta  
Koncertih Cikla Festine: Komorni godalni orkester Akademije za glasbo Ljubljana  
Vilinček  
Toti Mariborčan – Tota Mariborčanka: Trije griči  
ZAvedno MLADI  
Galerija eMCe plac eMCe plac
Šaleška 3, Velenje 0  
Razstavišče Vile Mojce Vila Mojca
Cesta Borisa Kraigherja 5 3320 Velenje 
Porcija nesmisla  
NOVA F 2 - tendence v slovenski fotografiji  
Vino & blues  
URE PRAVLJIC  
»PRAZNIK LUČI-POZDRAV ZIMI«  
Borza veščin Facebook: Borza veščin
Ob železnici 16 2000 Maribor 
Vinsko-kulinarični večer 11.4.2013, Vinorodna dežela Posavje  
Prešeren in Maleš  
Vodstvo po razstavi: Samo za moje oči / Zbirka sodobne umetnosti in oblikovanja VJP  
S športom in zdravo prehrano v poletne dni  
Poletje na travniku  
KONCERT POD LIPO  
Fit Akademija  
Izobraževalni film: Krasni novi svet odpadkov  
Spletna razstava Galerija Media Nox
židovska ulica 12 2000 Maribor 
3. TRADICIONALNI POHODA V JAMO JERGLOVEC  
All stars MKC party  
Gwen Hughes  
Dan odprtih vrat mariborske sinagoge  
Salto mortale  
Večera vin vinorodne dežele Primorska  
Banka idej  
Jonas Simonson in skupina TETRA (Švedska)  
Tematsko turistično vodenje za občane  
Vozni red HELFARJA (pomladanski čas od 18.04.2016 dalje)  
Mesečno vodstvo po muzejskih zbirkah Muzeja pošte in telekomunikacij  
Z Elanom do zvezd. Elan in njegovi predhodniki Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Skoraj vse o zvoku Tehniški muzej Slovenije-Bistra pri Vrhniki
Bistra pri Vrhniki 1353 Borovnica 
Rojstni dan Hotela Delfin